Празднование Дня Победы и Дня Республики в КПТ

подробнее

День вчителя та 30-річчя створення технікуму

10.10.2012
День вчителя та 30-річчя створення технікуму

5 жовтня 2012 року в Краснолуцькому приладобудівному технікумі відбувся урочистий концерт, присвячений Дню вчителя та 30-річчю створення технікуму. На свято були запрошені перші викладачі та перші студенти технікуму, колишні представники заводу «Красний Луч», які в свій час допомагали створювати цей навчальний заклад. Були сказані слова величезної подяки засновнику та першому директору технікуму Колеснікову Геннадію Вікторовичу, а також Бондаренко Альбіні Миколаївні, яка сьогодні очолює технікум, та всьому педагогічному колективу.

За 30 років свого існування Краснолуцький приладобудівний технікум підготував та випустив біля 3 тис. висококваліфікованих спеціалістів, які працюють в різних куточках України та зарубіжжя. Технікум має потужну матеріально-технічну базу, яка налічує 18 кабінетів, 12 лабораторій, мультимедійний клас, 3 лабораторії комп’ютерної техніки. Комп’ютерний парк технікуму налічує 46 одиниць.

Технікум славний своїм висококваліфікованим творчим колективом, в якому працюють відмінники освіти України, кандидат хімічних наук, майстер спорту, багато викладачів мають вищу категорію, нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки України, Луганської обласної ради директорів та почесними грамотами місцевих органів влади.

Студенти технікуму постійно займають перші та призові місця у Всеукраїнських конкурсах, обласних олімпіадах, спортивних змаганнях та продовжують славетні традиції Краснолуцького приладобудівного технікуму.

З ювілеєм, рідний технікум!